Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Chcę znów zobaczyć góry, Gandalfie, góry! A potem chcę znaleźć jakieś miejsce, gdzie mógłbym odpocząć. Odpocząć w spokoju i w ciszy." Bilbo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoja ulubiona postać kobieca 

Twoja ulubiona postać kobieca
Arwena
7%
 7%  [ 13 ]
Eowyna
21%
 21%  [ 39 ]
Galadriela
20%
 20%  [ 37 ]
Celebriana
0%
 0%  [ 1 ]
Erendis
1%
 1%  [ 2 ]
Meliana
7%
 7%  [ 13 ]
Elbereth
3%
 3%  [ 6 ]
Haletha
3%
 3%  [ 7 ]
Finduilas (elfka)
0%
 0%  [ 1 ]
Lobelia Sackville-Baggins
5%
 5%  [ 10 ]
Luthien
8%
 8%  [ 15 ]
Yawanna
4%
 4%  [ 8 ]
Róża Cotton
1%
 1%  [ 2 ]
Idril
4%
 4%  [ 8 ]
inna postać
5%
 5%  [ 10 ]
Aredhela
0%
 0%  [ 1 ]
Nerdanela
2%
 2%  [ 5 ]
Andreth
0%
 0%  [ 0 ]
Miriel
0%
 0%  [ 0 ]
Oddano głosów : 178

Autor Wiadomość
Mara
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 10-05-2013 19:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Michael napisał(a) (zobacz wpis):

Primo, stanowczo i z całą mocą protestuję przeciwko nazywaniu jakiejkolwiek kobiety/dziewczyny 'paszczurem'. Nie godzi się. Każda kobieta jest piękna, choć u każdej to piękno w pełni doceni kto inny. Z przymrużeniem oka

Ok, trochę się zagalopowałam. Błagam o wybaczenie. Filmowej Eowiny nie uważam za brzydką per se, tylko zupełnie i absolutnie kłócącą się z moim jej wyobrażeniem. I jak Aragorna, czy Boromira jakoś przełknęłam i zaakceptowałam, tak Eowiny jak nie mogłam, tak nie mogę...

Cytat:
Secundo, moim zdaniem akurat filmowa Eowyn jest najładniejszą ze wszystkich postaci kobiecych występujących w filmie.

Nie będę oponować, bo każdemu co innego się podoba.
W sumie filmowa Arwena, a już zwłaszcza Galadriela, też mi się nie podobały (podobnie jak wszystkie jasnowłose elfy w filmie, które, przepraszam za określenie, wyglądały jak dla mnie pedałkowato, w czym prym wiódł niejaki Haldir.).
Jeśli miałabym wskazać najładniejszą dziewczynę w ekranizacji WP chyba byłaby to Różyczka Cotton.

Dobra, ale kończę offtopa, bo to w końcu nie temat filmowy i zaraz admini dadzą nam po głowie... Pserwa
Agnes napisał(a) (zobacz wpis):
Michael napisał(a) (zobacz wpis):

Secundo, moim zdaniem akurat filmowa Eowyn jest najładniejszą ze wszystkich postaci kobiecych występujących w filmie.

A moim zdaniem jest w ogóle jedną z lepiej zrobionych postaci w filmie (nie chodzi mi tu tylko o grę aktorska) Z przymrużeniem oka

To na pewno, ale to chyba głównie kwestia tego, że było na czym bazować. Eowina jest najlepiej i najpełniej opisaną postacią kobiecą we "Władcy...".

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość