Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Twoja ulubiona postać kobieca 

Twoja ulubiona postać kobieca
Arwena
7%
 7%  [ 13 ]
Eowyna
21%
 21%  [ 39 ]
Galadriela
20%
 20%  [ 37 ]
Celebriana
0%
 0%  [ 1 ]
Erendis
1%
 1%  [ 2 ]
Meliana
7%
 7%  [ 13 ]
Elbereth
3%
 3%  [ 6 ]
Haletha
4%
 4%  [ 8 ]
Finduilas (elfka)
0%
 0%  [ 1 ]
Lobelia Sackville-Baggins
5%
 5%  [ 10 ]
Luthien
8%
 8%  [ 15 ]
Yawanna
4%
 4%  [ 8 ]
Róża Cotton
1%
 1%  [ 2 ]
Idril
4%
 4%  [ 8 ]
inna postać
5%
 5%  [ 10 ]
Aredhela
0%
 0%  [ 1 ]
Nerdanela
2%
 2%  [ 5 ]
Andreth
0%
 0%  [ 0 ]
Miriel
0%
 0%  [ 0 ]
Oddano głosów : 179

Autor Wiadomość
Mara
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 10-05-2013 19:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Michael napisał(a) (zobacz wpis):

Primo, stanowczo i z całą mocą protestuję przeciwko nazywaniu jakiejkolwiek kobiety/dziewczyny 'paszczurem'. Nie godzi się. Każda kobieta jest piękna, choć u każdej to piękno w pełni doceni kto inny. Z przymrużeniem oka

Ok, trochę się zagalopowałam. Błagam o wybaczenie. Filmowej Eowiny nie uważam za brzydką per se, tylko zupełnie i absolutnie kłócącą się z moim jej wyobrażeniem. I jak Aragorna, czy Boromira jakoś przełknęłam i zaakceptowałam, tak Eowiny jak nie mogłam, tak nie mogę...

Cytat:
Secundo, moim zdaniem akurat filmowa Eowyn jest najładniejszą ze wszystkich postaci kobiecych występujących w filmie.

Nie będę oponować, bo każdemu co innego się podoba.
W sumie filmowa Arwena, a już zwłaszcza Galadriela, też mi się nie podobały (podobnie jak wszystkie jasnowłose elfy w filmie, które, przepraszam za określenie, wyglądały jak dla mnie pedałkowato, w czym prym wiódł niejaki Haldir.).
Jeśli miałabym wskazać najładniejszą dziewczynę w ekranizacji WP chyba byłaby to Różyczka Cotton.

Dobra, ale kończę offtopa, bo to w końcu nie temat filmowy i zaraz admini dadzą nam po głowie... Pserwa
Agnes napisał(a) (zobacz wpis):
Michael napisał(a) (zobacz wpis):

Secundo, moim zdaniem akurat filmowa Eowyn jest najładniejszą ze wszystkich postaci kobiecych występujących w filmie.

A moim zdaniem jest w ogóle jedną z lepiej zrobionych postaci w filmie (nie chodzi mi tu tylko o grę aktorska) Z przymrużeniem oka

To na pewno, ale to chyba głównie kwestia tego, że było na czym bazować. Eowina jest najlepiej i najpełniej opisaną postacią kobiecą we "Władcy...".

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość