Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Której postaci najbardziej Wam brakowało w filmie? 

Której postaci najbardziej Wam brakowało w filmie?
Dain II Żelazna Stopa
5%
 5%  [ 4 ]
Radagast Bury
2%
 2%  [ 2 ]
Tom Bombadil
47%
 47%  [ 34 ]
Glorfindel
30%
 30%  [ 22 ]
Złota Jagoda
2%
 2%  [ 2 ]
inna postać
9%
 9%  [ 7 ]
Oddano głosów : 71

Autor Wiadomość
Sigrún
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 20-04-2013 20:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mi najbardziej brakowało Toma Bombadila. Rozumiem dlaczego twórcy filmu zrezygnowali z tej postaci, ale chciałabym zobaczyć ją na ekranie. Uwielbiam tą postać, nie tylko dlatego, że Tom jest tajemniczy i w zasadzie nic pewnego o nim nie wiemy, ale przede wszystkim z powodu jego nastawienia do życia. Sam sobie jest panem, robi co chce i kiedy chce, cieszy się z prostych rzeczy i zawsze jest wesoły. Rozdziały z jego udziałem należą do jednych z moich ulubionych. Jak je czytam to budzi się we mnie pragnienie aby zamieszkać z Tomem w Starym Lesie i uciec od problemów współczesnego świata. Tak samo mam gdy czytam rozdziały dziejące się w Shire. Wracając do tematu to miło byłoby zobaczyć w filmie również Złotą Jagodę, nigdy za wiele kobiet w tolkienowskim Śródziemiu.