Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R. Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Przyjaźń Sama i Frodo 
Autor Wiadomość
Suzanne
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 10-04-2013 22:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za błędy ortograficzne. Wiem, że nic mnie nie usprawiedliwia ale trochę się spieszyłam i nie sprawdziłam tego, co napisałam.

Był to mój pierwszy wpis na forum i bałam się właśnie tego, że będą jakieś problemy, zwłaszcza że temat jest dość kontrowersyjny. Chciałam zostać jak najlepiej zrozumiana, parę razy coś zmieniałam i pewnie stąd błędy składniowe.

Może niezbyt fortunne było stwierdzenie o "czymś głębszym od przyjaźni". Ja chyba po prostu tak głębokiej przyjaźni nie doświadczyłam. W ogóle w dzisiejszych czasach coraz rzadziej się ją spotyka.

A jednak rzadziej spotykam się z opiniami o homoseksualnym związku np. Gimlego i Legolasa albo Pippina i Merry'ego. Ich także łączyła przyjaźń ale wydaje mi się, że nie byli sobie aż tak bliscy jak Frodo i Sam (Frodo zasypiał na kolanach Sama itp.). Pewnie stąd wynikają te kontrowersje.

Ufff... Mam nadzieję, że nie popełniłam już żadnych błędów Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość