Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Co Tolkiena najpierw przeczytaliście? 
Autor Wiadomość
Suzanne
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 10-04-2013 16:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zaczęło się trochę nietypowo. Jak byłam mała wzięłam z półki "Władce pierścieni" ale wtedy szybko odłożyłam, z tego co pamiętam to cięzko mi sie czytało ze względu na opisy i specyficzny język. Potem musiałam przeczytać "Hobbita" w gimnazjum ale za późno sobie o tym przypomniałam. Czytałam "na szybko", byle przeczytać i wtedy jeszcze się nie wciągnęłam w ten świat. Dopiero ostatnio, po seansie "Hobbita" można powiedzieć ze przypomniałam sobie o Tolkienie. Obejrzałam "Władcę pierścieni" a potem zabrałam się za czytanie i wciągnęłam się bardzo. Dawno tak dobrze nie czytało mi się książki! Na razie jestem na początku mojej przygody z Tolkienem. Dopiero kończe "Powrót Króla", jestem więc pewnie wyjątkiem na forum Uśmiech. Jak tylko skończe zabieram się drugi raz za Hobbita. Myślę, że żeby w pełni docenic Tolkiena trzeba trochę podrosnąć, przynajmniej tak było w moim przypadku Uśmiech.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość