Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Zróbmy sobie grę opartą na świecie Tolkiena 
Autor Wiadomość
Khamal
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 31-08-2002 15:25    Temat wpisu: I co dalej Odpowiedz z cytatem

No to fajno, bo chyba doszliśmy do wniosku (albo ja doszedłem Język ) że własny system to sie nie opłaca lepiej cosik przerobić, skorojednak ani AD&D nie pasuje (IMO D&D third edt. powinien rozwiązać problem gdyż jest on całkiem niezły - zobaczymy tylko jaki jest po polsku oops, zawstydzenie ) ani klasyczny MERP (chcociaż te statystyki są całkiem całkiem) to co nam Zostaje Warhammer, no bo raczej Zwe Cthulhu i/lub Cyber Punk i/lub Wampir: MAskarada i/lub ... (sam wpisz) sie nie nadają. Ale jest jescze jedna propozycja możę by tak przerobić Earthdawna lub Tajemnice 5 kręgów lub Maga. No nie wiem ja w każdym razie opowiadam się za
-D&D 3 PL
- Warhammer
(lepszy byłby ten 1 ze wzglądu na cene (59zł) i dostępność (od 15.09 wg ))http://www.isa.pl