Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Zaprawdę - nie ma lepszego środka nauczania moralnego niż dobra baśń, nie zaś słabo zawoalowana alegoria moralna." J.R.R. Tolkien, Beowulf. Potwory i krytycy

pokaż tylko ten wpis  Temat: Zróbmy sobie grę opartą na świecie Tolkiena 
Autor Wiadomość
wIKTORN
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 30-08-2002 13:25    Temat wpisu: Zróbmy sobie grę opartą na świecie Tolkiena Odpowiedz z cytatem

Każdy chciałby zagrać w grę komputerową opartą na systemie Tolkiena, czyż nie tak? Słyszałem już parę tytułów i wszedzie zarazem głosy znużenia i zniechęcenia. I doszedłem do genialnego Z przymrużeniem oka wniosku. Będziemy zadowoleni z gry tylko wtedy, gdy sami ją zrobimy. I ku zdumieniu wszystkich Z przymrużeniem oka to nie żart Uśmiech
Nie mówię jednak o "grze komputerowej" w sensie w jakim interpretuje to pojęcie spora część fanów tolkiena Z przymrużeniem oka Chodzi mi o grę internetową, lecz nie o MUD (ma swoich fanów, lecz ja osobiście nie lubie gier rodem z Notatnika Z przymrużeniem oka). Chodzi o tekstowy rolplej (opartym na zasadzie for dyskusyjnych). Nie łudźmy się, w ten sposób nie stworzymy wspaniałej wizualnie gry Z przymrużeniem oka, ale może uda się stworzyć projekt skupiający sporą grupę fanów miszcza i zbliżający się choć trochę klimatem ku Śródziemiu?

PS. Oczywiście nie narzucam formy gry, chodzi raczej o sprawdzenie, czy ktoś oprócz mnie odczuwa potrzebę stworzenia takiej gry Uśmiech)

Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez wIKTORN dnia 30-08-2002 18:55, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email