Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nawet działając z dobrego serca czasem łatwo zadać cios bardziej bolesny niż cios wroga." Hurin, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: A może już wszystko zostało powiedziane? 
Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 30-03-2013 19:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To chyba nie o mnie Zdziwienie

Co do Forum - również zauważyłam mniejszą aktywność, ale jestem dobrej myśli. Wierzę, że zjawią się tu kiedyś nowi, pełni zapału użytkownicy, którzy będą mieli coś ciekawego do napisania (może przyniesie ich fala Hobbitomanii? Język ) a jako jedna z nowszych forumowiczek żałuję, że nie było mi dane być tu tych kilka lat wstecz. Chociaż żałuję to zbyt mocne słowo, po prostu szkoda, że nie było okazji ''poznać'' starych forumowiczów, których posty czytywało się wiele razy. Jeśli chodzi o młodych - są na szczęście wśród nas ci nieodmóżdżeni, którzy mają coś do powiedzenia, mają zainteresowania i wydają się dojrzali jak na młody wiek - mam na myśli głównie dziewczyny z JFK, ale zapewne takich osób jest więcej Uśmiech

Aktywność w Kucyku w żaden sposób mi nie przeszkadza, przeciwnie - dzięki tamtym tematom ktoś taki jak ja, co na żadne zloty i TFy nie jeździ (przynajmniej na razie) ma możliwość poznać ludzi, z którymi prowadzi tolkienowskie dyskusje (które, jak napisała już Geirve, również tam bywają toczone). Nie chcę dociekać skąd zainteresowanie takimi a nie innymi działami, może wszyscy nagle postanowili odpocząć od Tolkiena i pobawić się w Kogo wybierasz czy inne gry towarzyskie a może co innego, jednak nie wierzę, że tak będzie już zawsze. Zawsze znajdzie się podczas lektury dzieł Mistrza jakieś nowe zagadnienie, które kogoś zaintryguje. Nowe teorie zapewne także powstaną, w końcu ilu ludzi tyle teorii Z przymrużeniem oka Zawsze też miło widzieć jak nowi odgrzewają stare tematy czy mają jakieś pytania (no może poza tymi zaczynającymi się od: hej, jestem tu nowy, wiem że jest opcja szukaj, ale i tak zapytam: Glorfindel był jeden czy było ich dwóch - jak myślicie? Z przymrużeniem oka ).

Przy okazji zachęcam nowozarejestrowanych do aktywnego uczestnictwa - tu naprawdę nie ma się czego wstydzić, bać itd. Atmosfera jest cudowna Jestem za

Zachęcam także wszystkich ogółem czyli te ponad 5 tys. ludu (tylko nie zacznijcie pisać wszyscy naraz Uśmiech Saurona ;D), aż dziwne że z tylu osób tylko nieliczni cokolwiek piszą.

No to tyle, tak trochę bez ładu i składu Z przymrużeniem oka
Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora