Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"W tej stronie, wysoko nad sterczącym szczytem górskim biała gwiazda wyjrzała właśnie spośród rozdartych chmur. Gdy ją tak ujrzał zagubiony w przeklętym wrogim kraju, wzruszyło go jej piękno, a nadzieja wstąpiła znów w jego serce. Jak chłodny, jasny promień olśniła go bowiem nagle myśl, że bądź co bądź Cień jest czymś małym i przemijającym; istnieje światło i piękno, którego nigdy nie dosięgnie." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: A może już wszystko zostało powiedziane? 
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

WpisWysłany: 30-03-2013 18:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Można się tylko podpisać obiema rękoma pod tym co napisał elfy Z przymrużeniem oka

Sam jestem na forum jakieś 5 lat, a zauważyłem tę 'wymianę pokoleniową', użytkownicy aktywni gdy się rejestrowałem dziś już nie piszą. Taka kolej rzeczy jak widać.

Btw, fragment o zamarłym świecie elfów zabrzmiał bardzo tolkienowsko Jestem za Aż poczułem, że Forum to takie właśnie Imladris, skrywające ogromne zasoby wiedzy, lecz zmuszone stawiać czoła przyszłości, która nie rysuje się zbyt kolorowo. Rivendell z czasem zamarło, nawet jak forum by to kiedyś spotkało (a w to jednak wątpię) to zawsze mile będzie tu wrócić, bo mimo małej liczby postów jest tu jakaś część mnie i forum jest dla mnie ważne (pewnie nie tylko ja tak czuję).

Szczególnie zaś zgadzam w kwestii Elleny. Jak nowy użytkownik niemal jedyna wciągu ostatnich miesięcy przykuła moją uwagę swymi postami. I nie jest to z mojej strony wazeliniarstwo jakieś (o czym sama Ell wie pewnie najlepiej.)

Jak widać, dla chcącego nic trudnego. Sam jestem dumny jedynie z ułamka swoich postów, a tych z pierwszych lat najzwyczajniej się wstydzę. Zresztą w pisaniu może odgrywać rolę, tak jak u mnie, ukierunkowanie na konkretne zagadnienia, nie wypowiadam się np w tematach o hobbitach, bo mam ich w Mam coś dla ciebie Język

Idzie nowa generacja, sam jestem z innego pokolenia niż np Administratorzy, ale chyba z 20-kilkolatkami nie jest tak źle aktualnie, jak źle będzie z młodszymi rocznikami w naszymi wieku Ratujcie bo go pobiję (tak wiem, uogólniam, bo na tym forum pewnie znaleźć można, i całe szczęście, przykłady wprost przeciwne) Zresztą u kogo szukać szacunku do historii jak nie u historyka Jestem rozwalony <koniec autoreklamy >

Ja do naszego Imladris zawsze chętnie wrócę Z przymrużeniem oka

PS I o taką właśnie mi wymianę zdań chodziło, dzięki Michael za założenie tematu. Lepsze to niż nic nie wnoszące offtopy.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora