Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nawet prawa dłoń i szczere serce mogą czasem zbłądzić, a taką krzywdę trudniej bywa znieść niż knowania wroga. " Húrin do Morweny, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: tolkienowska piosenka dla każdego na wieczory przy ognisku 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 30-08-2002 02:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Elenai, sorry ale ja mam już angielskiego po dziurki w nosie Nic nowego

Poza tym śpiewanie po angielsku wśród Polaków przy kiełbasach uważam za totalny obciach (ale to już moje IMHO). Więc bez angielskich wstawek poproszę Uśmiech bo nie mogę na nie patrzeć w kontekście świetnej zabawy. Kiełbaski, piwo, gitara, szum lasu a tu nagle wstaje ktoś i zaczyna nawijać po angielsku Jestem rozwalony nie no wsadźcie go na jakiś pociąg do Londynu w jedną stronę i będzie spokój Szok

Jestem zniesmaczony Z przymrużeniem oka moja Polska kiełbaska straciła dla mnie smak, poproszę o nową Pserwa i bez takich wstawek mi więcej Ratujcie bo go pobiję

Śpiewanie po angielsku Tolkiena na ognichu w Polsce Jestem przeciw Jestem przeciw Jestem przeciw