Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie gardź jednak legendami, dziedzictwem odległych wieków, często bowiem się zdarza, iż stare niańki przechowują w pamięci wiadomości, które niegdyś największym nawet Mędrcom oddały usługi." Celeborn, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Aure Entuluva - zapis tengwarem 
Autor Wiadomość
MFC
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 20-03-2013 19:30    Temat wpisu: Aure Entuluva - zapis tengwarem Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

jestem tu nowy i od raz proszę o pomoc. Chciałbym sie dowiedziec jak w Tengwar zapisac "Aure Entuluva". Szukajac w necie znalazlem takie zapisy.
Czy są one poprawne?

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

taki

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

i jeszcze taki

Jak wiec widać nie sa one identycznie. Co wiecej najbardziej podoba mi sie Tengwar Cursive a w tym foncie nie znalazłem tego zwrot.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość