Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Hobbit - jakie wydanie? 
Autor Wiadomość
Nerwena
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 10-03-2013 23:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Antares napisał(a) (zobacz wpis):
Ciężko będzie takowe znaleźć aby pasowało (Hobbita w tłumaczeniu Skibniewskiej wydaje Iskry a Władcę Pierścieni - Muza) hmmmm... ciężko raczej będzie dopasować te książki.

Może coś takiego:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Wydanie było dostępne jakiś czas temu w pudełku. Obecnie jedynie z drugiej ręki jako całość. Ten Hobbit z Iskier jest raczej dostępny mimo innych ich wydań obecnie.
Władca Pierścieni pojawia się co jakiś czas na allegro, więc tam można znaleźć to białe wydanie.

A może lepiej wybrać Hobbita z Amberu w tłumaczeniu Pauliny Braiter? Polecam zerknąć do tematu: http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=72

Też myślałam właśnie nad tym połączeniem, ale chciałam się dowiedzieć czy istnieje jakaś inna kombinacja. Właśnie "Hobbita" P. Braiter mam jak i wszystkie książki Tolkiena z Amberu oprócz KZO. No i teraz chcę się zaopatrzeć w tłumaczenia Skibniewskiej, a że ja tak dbam o to żeby wyglądało to musi pasować Jestem za (nie do Amberu, bo to mi już leży Jestem rozwalony ).
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email