Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Działy na forum 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 24-02-2013 20:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Michael, o tym samym myślałam dziś, HP i Narnię na pewno warto odkleić. Ale są też tematy, które nic nie straciły na czasie i dzięki podczepieniu nowi forumowicze mogą się o nich dowiedzieć, np. Silmarillion po łozińsku. Aczkolwiek dlaczego ów temat nie jest w Twórczości fanowskiej? Może powstał przed pojawieniem się osobnego działu na twórczość hmmmm... Jak tylko Biała Rada zbierze się w komplecie, to może coś pozmieniamy.

Monivrian, nie ma to większego sensu. Dzielimy się tym, co nas pasjonuje i komentujemy to, co nam się spodobało lub nie, poruszyło. Jak mamy czas i ochotę. Rozdzielenie twórczości na dwa działy nic w tym nie zmieni, wprowadzi tylko więcej zamieszania. Do GAF, poza rysującymi też mało kto zagląda i komentuje, a obrazki przecież szybciej i łatwiej się "przyswaja", niż teksty. Jednocześnie brak odzewu to też informacja - ludzie albo nie patrzą na fanowskie wytwory, albo ich one nie ruszają wystarczająco, by im się chciało komentować. Ja wychodzę z założenia, że to forum skupione na twórczości Tolkiena, a nie na twórczości jego fanów i nie ma co liczyć na masowy odzew. Chcesz opinii, prędzej ją otrzymasz na forum skupionym na twórczości fanowskiej, gdzie są ludzie naprawdę taką twórczością zainteresowani Jestem za Tym bardziej, jeśli liczysz na porady warsztatowe.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora