Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wreszcie łamiąc się z sobą przemówił i ze zdumieniem usłyszał z własnych ust słowa, jakby jego słabiutkim głosem ktoś inny wyrażał swoją wolę: - Ja pójdę z Pierścieniem, chociaż nie znam drogi." Frodo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: czy stone-giants nosiły majtki i w jakim stylu architekt.? 
Autor Wiadomość
Adan
Przyjaciel Elfów

WpisWysłany: 20-08-2002 10:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Powłókł się dalej, ale usłyszał jeszcze mruczenie pod nosem Bezbuźkowca
- Dobra, bo juz mnie nudzi roztrzasanie tych kwestii.
Szedł i spotkał na drodze elfkę. Ubrana była w T-shirt z zielonym napisem literami elfów.
- Cześć. Powiedz mi gdzie mogę dowiedzieć się, czegoś o majtkach nazguli? - zapytał Bromba. Ewentualnie spotkać Wielkiego Foruma?
- Hmm, o majtkach ci nie powiem, a do Foruma wyślij P2P. Ale chętnie opowiem ci z czego zbudowane są nazgule. Zbudowane są one ze sprężonego powietrza. Tylko nie wiem jak się ono się spręża. Opuściłam lekcje, kiedy omawiana była fizyka gazów. Może wiesz co nieco o przemianach izotermicznych gazów? Zresztą nie jest pewne czy nazgule sprężały się izotermicznie? Może sprężały się jeszcze jakoś inaczej? - odpowiedziała elfka.
- Niestety jestem tylko ograniczonym Gigantem, a lekcje fizyki kończą się u nas na balistyce rzucania głazami - odparł Bromba.
Night of fears.
Finding my way through the dark black forest,
Where the sun never shines,
Dew is the sweat of the nightingales,
Toiling all night, singing.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora