Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Najbardziej pojechane okładki wydań książek Tolkiena 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 12-02-2013 16:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Seria Tolkiena z fińskiego WSOY jest straszliwa w swej szmocy wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
WP z 1973-1975 r.

Drużyna Pierścienia

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Pserwa Ta czarna baba jaga to chyba Nazgul Jestem rozwalony Pserwa a osobnik pilnując z harpunem Golluma (?) to elf? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Tylko co robi Krzysztof Kolumb na pierwszym planie? Pserwa Taki czerwony berecik z odznaką miałem jak byłem harcydupkiem wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Dwie Wieże

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

To są chyba (mam nadzieję) orkowie? Pserwa

Powrót Króla

Różowy wierzchowiec Nazguli o księżycowej aparycji Jestem rozwalony Jakby mi taki usiadł na parapecie to bym mu nasypał słonecznika zamiast uciekać Pserwa
Masakra chwała wam, chylę czoła, dzięki wszystko mi się pomieszało

i na deser Silmarillion wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Okładka zagadka: Morgoth czy Hurin? znajdź różnice Z przymrużeniem oka