Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"W gromadzie każda wymiana zdań zmienia się w rozwlekłą naradę." Boromir do Froda na Parth Galen, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Storm over Gondolin (film inspirowany Silmarillionem) 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 08-02-2013 16:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Wydzielam temat, mam nadzieję, że rzecz dojdzie do skutku. Otóż w najnowszych njusach na stronie Vachera jest nieco dokładniejsza informacja o projekcie:

Christophe Vacher napisał(a):
09/14/2012

One new image -"Arrival to Gondolin"- in the "traditional paintings" section here. It's a concept image I did for a fan movie revolving around the tale of the Silmarillion (Tolkien) and will be directed by French director Dimitri Frank, shot in Europe with an international cast.

Czyli jednak produkcja fanowska z międzynarodową obsadą, której reżyserem jest Dimitri Frank. Nie widziałam wcześniej tej informacji, bo najnowsze njusy są sprytnie ukryte na stronie głównej u dołu, a nie w dziale njusy Z przymrużeniem oka Na szczęście Tehta zwróciła mi na to uwagę Jestem za

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora