Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych 
Autor Wiadomość
Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 25-01-2013 00:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Geirve napisał(a) (zobacz wpis):
Goku napisał(a) (zobacz wpis):

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

A jak literki w środku? W moim egzemplarzu znaczną część szlag trafił, wyblakły i już. Czytać już sie nie da*. Ciekawe, czy w takim nieotwieranym tusz się lepiej zachował. (Może to wpływ światła, może tlenu, czort wie.)

* Zresztą gdzieś mi sie zapodziały - co gorsza, zapodziałam też przy przeprowadzce biale wydanie Muzy, muszę polskie tłumaczenie WP od siostrzeńca teraz pożyczać.
W moim literki są ok. Trafiłaś chyba na jakiś wadliwy egzemplarz Uśmiech

Book Crawler jest na iOS, ale ten wspomniany przez Goku lubieczytac ma mutację androidową z tego co widzę.

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora