Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wreszcie łamiąc się z sobą przemówił i ze zdumieniem usłyszał z własnych ust słowa, jakby jego słabiutkim głosem ktoś inny wyrażał swoją wolę: - Ja pójdę z Pierścieniem, chociaż nie znam drogi." Frodo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych 
Autor Wiadomość
Geirve
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 24-01-2013 23:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Goku napisał(a) (zobacz wpis):

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

A jak literki w środku? W moim egzemplarzu znaczną część szlag trafił, wyblakły i już. Czytać już sie nie da*. Ciekawe, czy w takim nieotwieranym tusz się lepiej zachował. (Może to wpływ światła, może tlenu, czort wie.)

* Zresztą książki gdzieś mi sie zapodziały - co gorsza, zapodziałam też przy przeprowadzce biale wydanie Muzy, muszę polskie tłumaczenie WP od siostrzeńca teraz pożyczać.

Ostatnio zmieniony przez Geirve dnia 25-01-2013 02:18, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora