Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 24-01-2013 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Watcher napisał(a) (zobacz wpis):
Goku napisał(a) (zobacz wpis):

"Powetowałem" sobie za to po wielu latach szukania i polowania, idealne-- nieczytane, ledwo otwierane Jestem rozwalony wydanie Jestem za Kto zna CIA-Books ten wie jaka była w nim jakość klejenia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Nikogo nie oszukasz, że choć raz sentyment nie zwyciężył i nie otworzyłeś Wyprawy Uśmiech CiA nie oszukasz, nawet jeden raz zostawia zmarszczkę na grzbiecie Z przymrużeniem oka

Jestem rozwalony hehe, CIA nie oszukasz Super śmiech Pserwa No, nakryłeś mnie, nie powstrzymałem się a potem jak zobaczyłem zmarchę na grzbiecie to było "NOOOOooooooooooołłłłłłłł!!!!!!!" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Język

Michaelangelo napisał(a) (zobacz wpis):

A na tym plakacie po prawej i na okładce "Powrotu Króla" to co się właściwie znajduje? Wybuchająca Góra Przeznaczenia? Śmiech Język

W związku z tym, że nie wykazałeś należnej czci i hołdu Ciabukowi Język to zmuszasz mnie do bycia uszczypliwym Jestem rozwalony
Oto cytat nokautujący:
Cytat:
Wtedy dopiero przez cały ogromy obszar przetoczył się głuchy pomruk potężniejąc do ogłuszającego huku i grzmotu. Ziemia drżała, równina wzdymała się i pękała, Orodruina chwiała się jakby podcięta u korzeni. Ogień tryskał z jej rozłupanego wierzchołka. Pioruny błyskawicami przeszywały niebo.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

"Na kolana chamy, śpiewa Lucjan Ciabuk" Z przymrużeniem oka Język