Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych 
Autor Wiadomość
Antares
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 24-01-2013 21:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Goku napisał(a) (zobacz wpis):

Powetowałem sobie za to po wielu latach szukania i polowania, idealne-- nieczytane, ledwo otwierane Jestem rozwalony wydanie Jestem za Kto zna CIA-Books ten wie jaka była w nim jakość klejenia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Książki we wspaniałym stanie Goku - pogratulować Uśmiech
To wydanie jest bardzo ładne, klimatyczne okładki... Kto jest ich autorem?
Gdy ta książka została wydana, miałem dopiero kilka lat. Czasami spotykałem to wydanie w antykwariacie przy poszukiwaniu innych tolkienaliów ale stan nie był zadowalający z tego co pamiętam. Ja wychowałem się na książkach z Muzy (pożyczone w bibliotece) ale to też jakiś czas po ich wydaniu - to małe, białe wydanie z tymi dziwnymi okładkami, ale nie podobało mi się kompletnie właśnie przez te okładki i nie miałem chęci kupna Z przymrużeniem oka