Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 20-01-2013 22:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To również moje I wydanie, które czytałem i również jak Watchera, gniecie mnie tu i tam Z przymrużeniem oka gdy o nim myślę chwała wam, chylę czoła, dzięki Proooszę prooooooszę Jestem za Pserwa

Pamiętam jak z Ruginwaldusem, sępiliśmy w pseudoksięgarence wielkości standardowej dzisiejszej łazienki i Pan sprzedawca w okularach i brodą wyciągnął spod lady (sic!) odłożone dla nas książki! Ło matko, nie spodziewałem się wtedy jak to wydanie zmieni całe moje przyszłe życie Uśmiech

Niestety w odróżnieniu od takich szczęśliwców jak Watcher, łatwowiernie i uczciwie Jestem rozwalony kilka lat później pożyczyłem to wydanie koledze, który wydawał się być normalny a okazało się że jest dupkiem i moje wydanie zginęło gdzieś w odmętach czasu. Jeszcze kilka razy groziłem mu śmiercią Z przymrużeniem oka oraz wyssaniem krwi ale baran zgubił i nic na to nie poradzisz Jestem przeciw Furia Oh nie!

"Powetowałem" sobie za to po wielu latach szukania i polowania, idealne-- nieczytane, ledwo otwierane Jestem rozwalony wydanie Jestem za Kto zna CIA-Books ten wie jaka była w nim jakość klejenia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

No ale to jednak nie to samo... Skrzywienie Pserwa chlip...

A czy wiecie (edit: o Watcher też go miał wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ), że w ramach akcji promocyjnej wydrukowano wtedy plakaty do rozwieszenia w księgarniach? Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego i dumnie wisi w sypialni Jestem rozwalony Pserwa

Przypomina mi skubaniec to niesamowite uczucie po pierwszym czytaniu WP Uśmiech

Watcher napisał(a):
Robię sobie e-katalog swych książek

Watcher, nie opłaca się klepać. Lepiej zainstaluj sobie Calibre i plugin do sciagania danych z lubimyczytac.pl