Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: CIA i Tolkien? - kultowe wydanie WP lat 90-tych 
Autor Wiadomość
Goku
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 20-01-2013 22:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To również moje I wydanie, które czytałem i również jak Watchera, gniecie mnie tu i tam Z przymrużeniem oka gdy o nim myślę chwała wam, chylę czoła, dzięki Proooszę prooooooszę Jestem za Pserwa

Pamiętam jak z Ruginwaldusem, sępiliśmy w pseudoksięgarence wielkości standardowej dzisiejszej łazienki i Pan sprzedawca w okularach i brodą wyciągnął spod lady (sic!) odłożone dla nas książki! Ło matko, nie spodziewałem się wtedy jak to wydanie zmieni całe moje przyszłe życie Uśmiech

Niestety w odróżnieniu od takich szczęśliwców jak Watcher, łatwowiernie i uczciwie Jestem rozwalony kilka lat później pożyczyłem to wydanie koledze, który wydawał się być normalny a okazało się że jest dupkiem i moje wydanie zginęło gdzieś w odmętach czasu. Jeszcze kilka razy groziłem mu śmiercią Z przymrużeniem oka oraz wyssaniem krwi ale baran zgubił i nic na to nie poradzisz Jestem przeciw Furia Oh nie!

"Powetowałem" sobie za to po wielu latach szukania i polowania, idealne-- nieczytane, ledwo otwierane Jestem rozwalony wydanie Jestem za Kto zna CIA-Books ten wie jaka była w nim jakość klejenia wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

No ale to jednak nie to samo... Skrzywienie Pserwa chlip...

A czy wiecie (edit: o Watcher też go miał wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ), że w ramach akcji promocyjnej wydrukowano wtedy plakaty do rozwieszenia w księgarniach? Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego i dumnie wisi w sypialni Jestem rozwalony Pserwa

Przypomina mi skubaniec to niesamowite uczucie po pierwszym czytaniu WP Uśmiech

Watcher napisał(a):
Robię sobie e-katalog swych książek

Watcher, nie opłaca się klepać. Lepiej zainstaluj sobie Calibre i plugin do sciagania danych z lubimyczytac.pl