Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To surowa wiosna i niejedna nadzieja jej nie przetrzyma." Aragorn, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Fanfiki i opowiadania własne Monivrian 
Autor Wiadomość
Monivrian
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 07-01-2013 03:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że moja powieść okołotolkienowska jest już na ukończeniu. Zdecydowałam się dać fragment bardziej tolkienowski. W niej bawiłam się konwencją losów Morgotha po wyrzuceniu go z Ardy. Trafia do stworzonego przeze mnie świata. To jest jeden z lepszych fragmentów ukazujących tę postać. Starałam się ją oddać kanonicznie. Jak wyszło to nie wiem. Proszę o wszelkie uwagi komentarze. Jak ktoś chce więcej tekstu, to niech krzyczy. Tutaj serdecznie podziękowania kieruję do M.La. Gdyby mi nie podsunął wtedy Osanwe-kenta, pewnie nigdy nie udałoby mi się napisać tego kawałka, a powieść utkwiłaby w martwym punkcie. M.Lu, bardzo chętnie usłyszę twoją opinię na temat tego fragmentu Uśmiech. Ogólnie nie wiem, czy gdzieś umieszczę całą tę powieść, ale jak ktoś jest chętny to proszę o kontakt na pw.
Pozostaje mi życzyć miłego czytania.

Ostatnio zmieniony przez Monivrian dnia 04-04-2013 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość