Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: H1: Jak oceniacie filmowe odwzorowanie krasnoludów ? 
Autor Wiadomość
Golden
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 02-01-2013 23:17    Temat wpisu: Re: Jak oceniacie filmowe krasnoludy ? Odpowiedz z cytatem

Geirve napisał(a) (zobacz wpis):
Nie mam zastrzeżeń do Balina (z wyjątkiem tego, że powinien był pożyczyć Bilbowi płaszcz, gdy ten mókł na koniu - czemu nie pożyczył?).

też mnie to zirytowało na samym początku, w kilku scenach podczas deszczu Bilbo moknie jak kura w tej swojej marynareczce, a powinien siedzieć opatulony za dużym płaszczem...

Geirve napisał(a) (zobacz wpis):
Co do Thorina (czemu go tam nie ma? czyżby oficjalnie przyznano, że nie jest krasnoludem?

nie wiem jak nie dostrzegłem braku Thorina na zdjęciu Zdziwienie

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

Proszę zmień nazwę tematu wg zasad i przydałoby się zamiast linku wstawić obrazek na forum...

temat postu zmieniony, co do zdjęcia jak tylko znajdę mniejszy rozmiar to oczywiście podmienię, bo to zdjęcie dając jako obrazek, jest bardzo duże i zdeformowało by forum.