Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Kogo ze złych stworzeń nigdy nie chcielibyście spotkać... 
Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 30-12-2012 15:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym trafić na orków, ich okrucieństwo mnie przeraża. Poza tym śmierć z ręki orka do chwalebnych nie należy - bałabym się tej niepewności, co do ''metody'' mojego zgonu. Najgorsze byłoby dla mnie pożeranie żywcem Ratujcie bo go pobiję albo powolna śmierć i zmasakrowanie mojego ciała, tak jak Jeźdźców pod Helmowym Jarem Nie Nie

Najbardziej jednak przeraziłoby mnie spotkanie z pająkami, choćby to było jakieś mikroskopowe, słabe genetycznie potomstwo Szeloby Z przymrużeniem oka - zło to zło a pająki niewątpliwie nim są, przynajmniej w świetle arachnofobii. Może nie są aż tak brutalne jak orkowie, ale ich wygląd przyprawia o zawał - jedno co dobre: szybka śmierć Z przymrużeniem oka
Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora