Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum 
Autor Wiadomość
Watcher
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 30-12-2012 01:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem na moment licząc na jakiś porządny flame z MOPami, ale niestety PJ za mało zgwałcił Hobbita Jestem rozwalony Zamiast tego zauważyłem, że jedno z dwóch najstarszych forów dyskusyjnych w moim życiu przechodzi w drugą dekadę istnienia... I moja bytność tutaj również. Miliony ton nostalgii przygniatają mnie niemal do ziemi, mimo że od wielu już lat mnie tu tak naprawdę nie ma Smutek Życie sprawiło, że (o zgrozo) JRRT musiał ustąpić pola mojej powiększającej się rodzinie oraz innym hobby (aczkolwiek nadal zbieram polskie wydania tolkienistyczne, co wywołuje pełne politowania spojrzenia moich Słońca i Gwiazd). Tym niemniej to tutaj "uczyłem się Internetu", to tutaj zawierałem pierwsze sieciowe znajomości, to przede wszystkim tutaj budowałem swą tolkienistyczną erudycję, to tutaj przy okazji gigantów nauczyłem się, co oznacza prawdziwy flame war z wymagającym przeciwnikiem... Zrobiliście wiele dobrych rzeczy dla mnie elfy, Nifrodel, eMeLu, Adiemusie, Neratinie i inni weterani pierwszych lat, z czasów sprzed odciążenia forum od obecności mojego zakutego łba.

Głąbem jestem, że sprzyjające okoliczności geograficzne wykorzystałem tylko raz, by znajomość wirtualna takową być przestała. Dla chodzieżaka jednak wyprawa do Schneidemuhle bywa jednak dłuższa, niż quest do Orodruiny...

Wpis jest spóźniony o rok, ale wybaczcie, nigdy nie słynąłem z szybkiego refleksu.

Rycerz -=|MUP - Frakcja Ekstremistyczna|=- Rycerz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora