Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Wrócić oznaczałoby przyznać się do porażki i narazić na dalszą, gorzką klęskę w przyszłości." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ulubieni ilustratorzy? 

Ulubiony ilustrator
Angus McBride
1%
 1%  [ 2 ]
J.R.R.Tolkien
9%
 9%  [ 15 ]
Alan Lee
23%
 23%  [ 37 ]
Ted Nasmith
21%
 21%  [ 34 ]
Jacek Kopalski
2%
 2%  [ 4 ]
David Day
0%
 0%  [ 0 ]
John Howe
17%
 17%  [ 28 ]
Katarzyna 'Kasiopea' Chmiel
23%
 23%  [ 37 ]
Oddano głosów : 157

Autor Wiadomość
Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 13-12-2012 14:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nr 1 to dla mnie Alan Lee - podobają mi się pastelowe odcienie w jego dziełach (choć zazwyczaj za takimi kolorami nie przepadałam), krajobrazy i ogólny klimat Love Lubię całą jego twórczość i ciężko byłoby mi wybrać najlepszy obraz, ale subiektywnie to chyba Eorl the Young hmmmm... Co prawda nie wszystkie postacie przypadły mi do gustu (niektóre są dla mnie brzydkie czy kompletnie odstające od wyobrażeń), ale mimo wszystko cenię jego prace jako całość. A szkice do filmu uwielbiam chwała wam, chylę czoła, dzięki

Drugim ulubionym ilustratorem jest Jef Murray - za klimatyczne dzieła i piękne kolory Jestem za Uwielbiam Śródziemie w jego wykonaniu. Za to jego ilustracje do książki Hilary'ego nie bardzo mi się podobają Z przymrużeniem oka

Niektóre prace Teda Nasmitha mnie urzekły, ale nie na tyle, by nazwać je ulubionymi Uśmiech
Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora