Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R Tolkien, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Której postaci najbardziej Wam brakowało w filmie? 

Której postaci najbardziej Wam brakowało w filmie?
Dain II Żelazna Stopa
5%
 5%  [ 4 ]
Radagast Bury
2%
 2%  [ 2 ]
Tom Bombadil
47%
 47%  [ 34 ]
Glorfindel
30%
 30%  [ 22 ]
Złota Jagoda
2%
 2%  [ 2 ]
inna postać
9%
 9%  [ 7 ]
Oddano głosów : 71

Autor Wiadomość
Nutriasobolowa
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 08-12-2012 17:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Zastanowiłam się i doszłam do wniosku, że Toma w filmie mi nie brakuje. Znaczy brakuje mi, ale nie chciałabym go zobaczyć; a to dlatego, że nigdy w życiu nie mogłam go sobie wyobrazić z brodą. Odkąd pierwszy raz przeczytałam o nim w WP miał dla mnie postać młodzieńca, tymczasem w filmie byłby przecież dziadkiem Z przymrużeniem oka . Ja wiem, że brodę mieć powinien, ale po prostu do tekiego wyobrażenia się przyzwyczaiłam i zmieniać go nie chcę.
Zaznaczyłam Glorfindela. Jak można było przekazać jego rolę Arwenie?? Ratujcie bo go pobiję

Drift as the chocolate sea's ablaze
Will the moon return my gaze?
The snow makes him quiver, shake and fall
But it's magic traps us all

Thingol żyje!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora