Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Miejcie nadzieję, ze w końcu nawet najbłahsze z waszych pragnień wyda owoce." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Władca Pierścieni - miłość od pierwszej strony? 
Autor Wiadomość
Nindë
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 06-10-2012 10:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

U mnie od pierwszej strony może nie od razu miłość, ale na pewno ogromne zainteresowanie.

Od jakichś 2 lat mam ogromną fazę na książki, które są bardzo popularne i powszechnie uważane za świetne (żeby nie było, że jakiś Zmierzch mam zamiar przeczytać). No i tak się złożyło, że lutego 2011 roku strasznie zachciało mi się przeczytać WP. O dziwo, tego dnia nie miałam żadnej styczności z Tolkienem, to po prostu tak samo ze mnie wyszło. Zrobiłam więc sobie wycieczkę do biblioteki.

Na miejscu okazało się, że jest Powrót Króla, są Dwie Wieże, ale Drużyny Pierścienia oczywiście nie ma. A ponieważ byłam zbyt podekscytowana, by czekać (jak już mówiłam - faza Język), złapałam za Dwie Wieże, stwierdzając, że "jakoś to będzie". Język

W domu na szczęście okazało się, że jest streszczenie poprzedniej części. Zarys fabuły bardzo mi się spodobał. Uśmiech W dodatku zaczynając od drugiego tomu od razu natrafiłam na akcję, dzięki czemu natychmiastowo się wciągnęłam.

Nie pamiętam dokładnie, kiedy to się przerodziło w miłość (chociaż to chyba za małe słowo Z przymrużeniem oka), ale kiedy czytałam Drużynę Pierścienia (wzięłam się za nią po Dwóch Wieżach, była już w bibliotece) na pewno nią było.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość