Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tak właśnie najczęściej bywa z czynami, które obracają koła świata: dokonują ich małe ręce, na małych spada ten obowiazek, gdy oczy wielkich zwrócone są w inna stronę." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wznowienie "Syna Gondoru"- informacje i zamówienia 
Autor Wiadomość
Nosterineth
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 19-09-2012 18:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jako że jeden z uczestników ostatniej wyprawy rzeszy "Synów Gondoru" w świat właśnie dotarł do celu swej podróży, czyli w moje skromne łapki, dołączę się do podziękowań. SG wygląda fantastycznie, moi rodzice pochwalili profesjonalne wydanie (bo jak usłyszeli, że toto jest fanfikiem, pewnie spodziewali się... hmmm... nie wiem czego Pserwa ) książki.
A ja serdecznie dziękuję Autorce i wszystkim zaangażowanym w wydanie SG osobom, bez których to cudo nie trafiłoby do mnie, a ja pewnie jeszcze długo odkładałabym czytanie tej opowieści na później - bo czytać tasiemców na komputerze zwyczajnie nie lubię, oczy bolą, poza tym nie można zasnąć z komputerem pod poduszką. Tym bardziej jestem więc wdzięczna za wydanie książkowe. Raz jeszcze dziękuję, kłaniam się nisko - i idę pochłaniać historię Boromira!

Uprzejmie informuję, że nie wszystkie istniejące w sieci konta o nazwie Nosterineth należą do mnie. Mało kreatywnego podszywacza pozdrawiam.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość