Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tak często bywa z uczynkami, które poruszają trybami świata: małe dłonie czynią je ponieważ muszą." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Trójmiasto 
Autor Wiadomość
Alleria
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 02-09-2012 13:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że nieco o naszym spotkaniu można napisać. Dla mnie to był pierwszy w życiu maraton filmowy. Byliśmy w Biedronce, zaopatrzyliśmy się w jedzonko i napoje. Spacerkiem dotarliśmy do kina, bo szybciej się już nie dało z pewnych względów. Było dużo ludzi w kinie. Późno zaczęli wpuszczać i usiedliśmy dopiero 20 minut po rozpoczęciu filmu. Największe wrażenie pozostawiła muzyka i nagłośnienie. Jednak niefajnie było usłyszeć nagle za plecami krzyk nazgula. Bałam się przeokropnie.
Przysnęłam ciutkę na bitwie pod Helmowym Jarem. Szkoda.
Było cudownie. Dla tej muzyki jeszcze raz by się obejrzało. Ech. To kiedy spotkanie?