Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tolkienowska szafa 
Autor Wiadomość
Kamila
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 12-08-2012 16:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pamiętam chłopaka (o ile dobrze pomnę ksywkę, Nolimon), który przyjechał do nas mając chyba 12 lat - namówił na g. Sowie rodziców, którzy zaklepali na parę dni kwaterę w pobliskim ośrodku turystycznym na Sudetach, i uczestniczył w TFowych zabawach.

Nie Nolimon, ten 12 lat miał w 2001 roku i jeszcze na TF-ach nie bywał wtedy, a przynajmniej się nie przyznaje Jestem rozwalony

A ja w lumpeksie niedawno kupiłam za całe 3zł (trzy złote) spódnicę taką no po prostu hobbicką Śmiech Zieloną Język I zieloną tunikę, też za 3zł (ale będę musiała trochę poszerzyć w biuście, w sumie patrząc po szwach chyba była wcześniej zwężana Z przymrużeniem oka wprawdzie na larpa związałam się mocno chustą tolkfolkową i jakoś się wcisnęłam w pożyczoną tunikę, ale ani to wygodne, ani zdrowe na dłuższą metę (i szwom niestety też nie wyszło na dobre...)). Materiału wprawdzie jeszcze tam nie pozyskuję (choć widziałam sukienkę chyba zresztą też z aksamitu lub czegoś podobnego za 3zł, ale już naprawdę nie chciało mi się przerabiać, nie w tym momencie Z przymrużeniem oka ), poza tym mam naprzeciwko sklep z materiałami za 5zł za metr, większość sztuczna, ale też znajdą się czasem jakieś dobre Z przymrużeniem oka (i pomyśleć, że jeszcze do niedawna jedynym moim kierunkiem w tym lumpeksie był regał z książkami po angielsku za 1-5zł Z przymrużeniem oka )
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość