Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nadeszły srogie czasy a z nienawiści zawsze się rodzi nienawiść." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Maraton Władcy Pierścieni 
Autor Wiadomość
Finduliah
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 06-08-2012 19:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

O matko, to był szok Śmiech

Wytrzymałam od początku do końca i jestem z siebie dumna Spox Spox
Nie sądziłam, że wytrzymam bez przysypiania, ale chyba podziałały hektolitry kawy i energetyków... Druga rzecz, że po raz pierwszy widziałam wersje reżyserskie i nie chciałam nic przegapić Uśmiech
Wersja reżyserska pierwszej części mnie rozczarowała. Mało było ciekawostek, a głównie rozwijano wątek Arweny. W drugiej i trzeciej części było o wiele lepiej. Było dużo śmiesznych scen z Gimlim Śmiech Po wyjściu z kina przez długi czas miałam przed oczami obrazy z Władcy Pierścieni a w uszach muzykę Love
Dodam, że sala w Olsztynie była pełna po brzegi samych fanów WP. Na szczęście nie było takich przykrych incydentów jak u Sirielle. Widać że na maraton przyszli tylko ci, którym naprawdę na tym zależało.
Podsumowując, było warto i już nie mogę doczekać się Hobbita! Elfik