Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Maraton Władcy Pierścieni 
Autor Wiadomość
Mathmi Thenthur
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 25-07-2012 12:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Marille --> Maraton w Multikinie będzie w Warszawie, aż w czterech kinach nawet Z przymrużeniem oka

Więcej informacji tutaj: http://multikino.pl/pl/extra/filmowe/enemef-noc-rezyserskich-wersji-wladcy-pierscieni/

Ja bym chętnie taki maraton w kinie zaliczył, ale nie w nocy. Nawet jak to Władca Pierścieni, to wiem, że nie jestem za bardzo w stanie w pełni przytomnie oglądać film od 22 do 10 rano. Może kiedyś zrobią maraton dzienny, to wtedy się wybiorę Z przymrużeniem oka
„Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić... Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące...”
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email