Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIV Tolk Folk - relacje 
Autor Wiadomość
Alleria
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 19-07-2012 10:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To byłam ja! Przyznaję się.
Nie wiem co mnie podkusiło by iść ze wszystkimi. Podwinęłam nogaweczki spodni i zaczęłam sobie z rozkoszą dreptać przy brzegu. Nagle wszyscy kąpiący się jednocześnie się na mnie spojrzeli. Stwierdziłam, że trzeba dać dyla. Niestety Potomek mnie dogonił i złapał za nogę Język. Tak oto ofiara została złapana. Potem Bąku mnie utopił. Cały dzień spodnie (paskudne jeansy) mi schły. Pozdrawiam chłopaków Śmiech.

Muszę powiedzieć, że to mój pierwszy w życiu taki wyjazd. Cieszę się, że znalazły się na to finanse i nie wydałam w cale tak dużo. Bałam się tylko o swoją reakcję na dużą ilość osób. Początkowo pierwszego dnia nie miałam co ze sobą zrobić, ale szybko się rozkręciłam. Zyskałam sympatię grupki osób powalając Ariego Język. Nawet zabrałam mu szalik. Oddałam potem.

Wspaniałą sprawą były przygotowania do spektaklu. No i wspólnie spędzane wieczory. Śpiewanie przy ognisku było fajne. Rozmowy do późnej godziny. Dziękuję wszystkim, a szczególnie Draugowi, który wiernie dotrzymywał mi towarzystwa do samego końca.
Było na prawdę miło. Śmiech Świetnie się bawiłam.