Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Człowiek bowiem, który ucieka przed własnym strachem, zwykle odwlecze jedynie najgorsze i nic nadto." Sador Labadal do Turina, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: XV Tolk Folk - Pomysły 
Autor Wiadomość
Erudar
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 11-07-2012 13:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Co do płynu do mycia naczyń, to pomysł jest dobry, ale w praktyce niewykonalny: litr płynu kosztuje ponad 20zł + przesyłka, a wiadomo jak traktuje się rzeczy "wspólne", poza tym nie wiem czy ktoś zabrudził tak swoje naczynia podczas teefu, żeby nie wystarczył piasek i woda ze strumyka. Chyba, że płyn do mycia tylko do dyspozycji dla organizatorek i to do faktycznie potrzebnych rzeczy. Ale z takich rzeczy to widzę, że jest tylko kuchenka, tylko właściwie nie wiem po co ją czyścić, nikt jej raczej nie wylizuje. Proszek? Nigdy nie widziałem, żeby robił ktoś pranie na teefie. Uśmiech

Druga sprawa: nie można oczekiwać, że organizatorzy załatwią wszystko, szczególnie na biwak. Może to nie wyglądało na wiele, ale ja widziałem ile rzeczy wspólnych i tak zostało przywiezione i wywiezione z pola.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość