Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: XIV TF akredytacja i opłaty 
Autor Wiadomość
Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 26-06-2012 23:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, dobre dusze!

No to "gópich" pytań nieogarniętej początkującej ciąg dalszy.

Czy jeśli dojadę tam {co wcale nie jest takie oczywiste! [bo muszę najpierw odnaleźć autobusy do Bielawy(a właściwie Nutriasobolowa musi odnaleźć), "Zbycha" i pole]} na przykład tego czwartego, to mnie wpuszczą od razu na pole czy najpierw będę musiała zapłacić? I, w ogóle, skąd będę wiedziała, komu zapłacić? wszystko mi się pomieszało Znaczy mniemam, że temu właścicielowi, ale gdzie go znajdę? Czy jeśli zadam te pytania komuś już na polu przebywającemu, to prawdopodobieństwo, że będzie potrafił mi na nie odpowiedzieć, będzie wysokie? I jeszcze, czy dostanę jakiś dowód tej wpłaty, na wypadek, gdybym wychodziła potem poza teren? Czy będę mogła wejść ponownie? Jestem rozwalony

Czy za te prysznice płaci się dodatkowo? I czy, oprócz opłat za pole i ewentualnie jedzenie, są jeszcze jakieś inne opłaty? (Bo jeśli tak, to wolę się zdziwić teraz niż później. Z przymrużeniem oka)

I ile mniej więcej czasu zajmuje przetransportowanie się spod tego "Zbycha" na pole? (Żebym tak chociaż dystansowo się orientowała w tej przestrzeni.)

I jeszcze... jak to ogólnie wygląda z tym przyjeżdżaniem trochę wcześniej i zostawaniem trochę dłużej? Dużo osób tak robi czy raczej niewiele? Można w razie czego dopłacić właścicielowi pola za dodatkowe dni? Bo ja nie bardzo wiem, na ile dni wykupywać, bo nie znam realiów. Śmiech A na przykład bardzo chętnie bym przybyła trochę wcześniej, coby się zintegrować już, ale nie wiem, kiedy większość ludzi zaczyna "napływać", a nie bardzo interesuje mnie też zastanie prawie że pustego pola. Oczywiście moje pytanie jest natury bardzo orientacyjnej, chciałabym tylko wiedzieć, jak to mniej więcej wygląda co roku.

Ech, jak ja nic nie wiem! Obawiam się, że będę najbardziej nieogarniętą uczestniczką.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email