Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wznowienie "Syna Gondoru"- informacje i zamówienia 
Autor Wiadomość
Kasiopea
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 30-05-2012 15:08    Temat wpisu: Wznowienie "Syna Gondoru"- informacje i zamówienia Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie:

Mam na liście kilka osób, które wpłaciły zaliczki, a następnie zniknęły. Naprawdę rozumiem, że były wakacje, ale wakacje się skończyły, a nawet jeśli nie dla wszystkich to mamy XXI wiek, internet itd. Dla chcącego nic trudnego. Bardzo chciałabym już zamknąć sprawy dystrybucji i odzyskać pieniądze, które włożyłam w ten nakład.

Dlatego ogłaszam, że czekam na odzew do 15.09.2012. Jeśli się nie doczekam to po 15.09 zaliczki zostaną odesłane, a zamówienia anulowane.

UWAGA, WAŻNE! Na forumowej liście znajdują się osoby, których aktywność ograniczyła się do zapisania i na tym stanęło. Nie zapłacili zaliczki, nie odezwali się do tej pory - są to przypadki odosobnione, ale są. Wiem, że trwa sezon wakacyjny (dlatego też nie pospieszam, lecz spokojnie czekam, aż Ci, którzy powpłacali, wrócą i się odezwą) niemniej jednak było od początku mówione, że to wpłata zaliczki jest potwierdzeniem zamówienia. Umówmy się więc, że czekam jeszcze tydzień, no, żeby było równo - do 25 lipca i z onym dniem zamówienia nieopłacone będą anulowane.

HA! "Syn Gondoru" właśnie powędrował do drukarni!
923 strony, w tym dodatki, 47 ilustracji (które, nawiasem mówiąc zniknęły w tym ogromie tekstu Uśmiech Saurona ;D ) i nowa miękka okładka.

Cena wynosi równiutko 40 zł za egzemplarz.
Tyle płacę drukarni i tyle muszę sobie odebrać.
Nie wiadomo jeszcze jaka będzie cena za wysyłkę, bo dopiero jak książka wyjdzie będzie można ją zważyć.

Niniejszym otwieram listę oficjalnych zapisów.

Osoby zainteresowane proszę o zaliczkę w wysokości 20 zł. Może zróbmy tak, że po wpisaniu się w tym wątku poproszę o podesłanie mi priva, a wtedy odpowiem odsyłając numer konta (tak będzie mi łatwiej wszystko ogarnąć) - deklaracje nie poparte zaliczkami nie będą brane pod uwagę. Będzie również możliwość bezpośredniego odebrania książki w Warszawie po uprzednim umówieniu się ze mną. Przywiozę też "Syna Gondoru" na Tolk Folk, tak więc ci z Forumowiczów, którzy się do Bielawy wybierają i tam będą chcieli odebrać sobie swój egzemplarz, by uniknąć kosztów wysyłki są proszeni o zasygnalizowanie tej chęci - muszę mniej więcej wiedzieć ile egzemplarzy mam wziąć.
Jeśli ktoś chce, może oczywiście zapłacić od razu całą kwotę z góry - na pewno nie będę się wzdragać. Śmiech

Koszta wysyłki są mianowite:

Dla osób zamawiających 1 egzemplarz, do wyboru:

9,50 PLN za przesyłkę poleconą zwykłą (czyli ekonomiczną)
lub

12,10 PLN za polecony priorytet

Dla osób zamawiających 2 lub 3 egzemplarze koszt jest taki sam (albowiem przedział jest szeroki - 2-5kg - czyli trzech Synów Gondoru, ważąc łącznie 4 kg, też się jeszcze łapie) i wynosi:

13.00 PLN za paczkę pocztową
lub
14,50 za paczkę priorytetową

No to, kochani, START!

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Lista zamówionych egzemplarzy / potwierdzeń wpłaty:
http://forum.tolkien.com.pl/viewpost.php?p=105090

http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?p=103716#103716
+ dodany link do listy zamówień

Ostatnio zmieniony przez Kasiopea dnia 06-09-2012 12:10, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora