Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Pole na Tolk Folk 
Autor Wiadomość
Kristof
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 01-05-2012 14:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie argument o wodzie zdecydowanie wygrywa (na jednym jedynym konwencie na którym byłem był Szlauch jako jedyna opcja... nie chcę powtórki raczej). Dodatkowo rozumiem argument o tym że pole po przejściu deszczu może zamienić się w bajorko - co prawda to nie znaczy że Różany Ogród nie może, oczywiście.

Jak rozumiem dla orgów znacznie wygodniejsze byłoby nowe pole, odpada pewnie x problemów z organizacją, kolejne y problemów z zapewnieniem podstawowych kwestii sanitarnych etc.

Z tego jak to przedstawia Eru, niestety jednak jestem za starą, "dobrą" miejscówką. Taniej, nie taniej, ale w zeszłym roku spacery do pryszniców nie były znowu takie złe, a przynajmniej były. Typowe dla TFu 30-stopniowe upały nie sprzyjają absolutnie nie myciu się, a jestem jednak zbytnim pizdusiem żeby z uśmiechem na twarzy uczestniczyć w koedukacyjnym, zbiorowym błotnistym reggae podczas "kąpieli" Z przymrużeniem oka

Szkoda, że są takie trudności, ale chyba przychylam się do zdania tych, którzy mówią, że lepiej "stara bida" niż "nowe potencjalnie lepsze ale nie wiadomo".
Na zachód wysyła!
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość