Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Co byście napisali w liście do Mistrza 
Autor Wiadomość
Thuringwethil
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 31-03-2012 11:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym tylko miała taką możliwość, napisałabym pewnie dłuuugaśny list, wyrażając swój głęboki zachwyt dla pełni i piękna stworzonego przez niego świata Miłość, Zakochanie , a także zapewne kilku moich ulubionych postaci. Ale nie omieszkałabym też pewnie spytać o parę niewyjaśnionych rzeczy Język . Takich jak Śmiech :
- Gdzie są entowe żony?
- Czy ten Feanor miał być w końcu dobry czy zły Złośliwy uśmiech
- Czy mógłby dokonczyć Lay of Leithian Love
- Czy mógłby napisać coś więcej o codziennym życiu poszczególnych ras (hobbitów, elfów, entów).

Nie są to jakieś najważniejsze pytania, tylko parę spośród jakiegoś miliona pytań, jakie mam, które teraz przyszły mi do głowy Elfik .

Pogratulowałabym też, że jest autorem jedynych książek fantasy, które lubię, ( i uwielbiam i są moimi ulubionymi Jestem za ). Bo reszty fantasy nie lubię Skrzywienie właśnie przez Mistrza, i zawsze jak czytam o jakichś elfach ze skrzydełkami czy smokach czy innych Harrych Potterach to... Skrzywienie . No zdecydowanie bardzo nie lubię fantasy, wszystko przez to że nic nie może się równać ze Śródziemiem i Valinorem Uśmiech .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email