Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit


pokaż tylko ten wpis  Temat: Co byście napisali w liście do Mistrza 
Autor Wiadomość
Thuringwethil
Członek Kompanii Thorina


WpisWysłany: 31-03-2012 11:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym tylko miała taką możliwość, napisałabym pewnie dłuuugaśny list, wyrażając swój głęboki zachwyt dla pełni i piękna stworzonego przez niego świata Miłość, Zakochanie , a także zapewne kilku moich ulubionych postaci. Ale nie omieszkałabym też pewnie spytać o parę niewyjaśnionych rzeczy Język . Takich jak Śmiech :
- Gdzie są entowe żony?
- Czy ten Feanor miał być w końcu dobry czy zły Złośliwy uśmiech
- Czy mógłby dokonczyć Lay of Leithian Love
- Czy mógłby napisać coś więcej o codziennym życiu poszczególnych ras (hobbitów, elfów, entów).

Nie są to jakieś najważniejsze pytania, tylko parę spośród jakiegoś miliona pytań, jakie mam, które teraz przyszły mi do głowy Elfik .

Pogratulowałabym też, że jest autorem jedynych książek fantasy, które lubię, ( i uwielbiam i są moimi ulubionymi Jestem za ). Bo reszty fantasy nie lubię Skrzywienie właśnie przez Mistrza, i zawsze jak czytam o jakichś elfach ze skrzydełkami czy smokach czy innych Harrych Potterach to... Skrzywienie . No zdecydowanie bardzo nie lubię fantasy, wszystko przez to że nic nie może się równać ze Śródziemiem i Valinorem Uśmiech .
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.