Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Co byś chciał mieć z rzeczy ze Śródziemia gdybyś mógł mieć? 

Co chciał byś mieć z rzeczy ze Śródziemia?
Pierścień Jedyny :P
6%
 6%  [ 3 ]
Pierścień Błękitny
8%
 8%  [ 4 ]
Pierścień Biały
8%
 8%  [ 4 ]
Pierścień Czerwony
6%
 6%  [ 3 ]
Palantiry
28%
 28%  [ 13 ]
Silmarile
13%
 13%  [ 6 ]
Mithril (czy jak to tam się pisze )
24%
 24%  [ 11 ]
Smoczy Hełm z Dor-lominu
2%
 2%  [ 1 ]
Oddano głosów : 45

Autor Wiadomość
Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 15-03-2012 17:42    Temat wpisu: Co byś chciał mieć z rzeczy ze Śródziemia gdybyś mógł mieć? Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak w temacie. Co byś chciał mieć z rzeczy ze Śródziemia? Którą rzecz i dlaczego, która z cieszy się u Ciebie największym zainteresowaniem? Ja chciałabym mieć chyba wszystko z tych rzeczy, a szczególnie silmarile, bo były piękne i było w nich światło Valinoru i jeszcze palantiry, bo były to takie jakby telefony z połączeniami video Ble Ble ;D .

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu.'' Super śmiech

Ostatnio zmieniony przez Caranthir. dnia 26-02-2013 15:58, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość