Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie kraina Manwego sprawia, ze jej mieszkańcy są nieśmiertelni, lecz nieśmiertelność tych, co tam mieszkają, uświęciła krainę. Wy byście tam prędzej zwiędli i znużyli się życiem jak ćmy w za silnym i jednostajnym świetle." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Czy udało się wam przekonać kogoś do przeczytania WP,Hobbita 

Czy udało się wam namówić kogoś do przeczytania WP, Hobiita ilub innego dzieła Tolkiena
tak
75%
 75%  [ 109 ]
nie
12%
 12%  [ 18 ]
jeszcze nikogo nie namawiałem (am)
12%
 12%  [ 18 ]
Oddano głosów : 145

Autor Wiadomość
Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 14-03-2012 16:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie, chociaż ciągle pracuję nad moją mamą, ale ona mówi, że ,,teraz czyta inne książki'' . Mam nadzieję, że niedługo przeczyta. Czytała już raz, ale jak miała kilkanaście lat, wiec nic nie pamięta Skrzywienie .

,,Dość tego! Jakim prawem synowie Finarfina kręcą się tam i siam, żeby swoje bajdy pleść temu Ciemnemu Elfowi w jego jaskiniach? Król im pozwolił rokować z Thingolem w naszym wspólnym imieniu? Prawda, są w Beleriandzie, niech wszakże nie zapominają, że ojcem ich jest władca Noldorów, chociaż matka pochodzi z obcego szczepu.'' Super śmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość