Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Korzenie gór to najwspanialsze z korzeni. Z pewnością kryją się pod nimi zagrzebane tajemnice, których nikt jeszcze nie odkrył od początku świata." Gollum, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wersje robocze wpisów 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 29-02-2012 17:25    Temat wpisu: Wersje robocze wpisów Odpowiedz z cytatem

Prośba do osób, które mają zapisane "wersje robocze" wpisów. Okazało się, że to jedna z przyczyn pojawiania się nieistniejącej strony tematu (nie można wyświetlić nowych wpisów na ostatniej stronie, trzeba otwierać poprzednią). Usunięcie tych brudnopisów likwiduje ów bug; nie wiem czy to jedyny powód błędu, ale skoro na pewno ma wpływ, to proszę usuńcie niepotrzebne wpisy z brudnopisów Jestem za Najlepiej poprawcie i dodajcie tam, gdzie planowaliście mam pomysł!!! Forum zapisuje kilka wersji, nawet po dodaniu nadal może zostać wpis roboczy, warto sprawdzić. To powinno nam usprawnić nawigację Jestem za

Swoje wpisy robocze znajdziecie tutaj:
http://forum.tolkien.com.pl/search.php?search_id=egosearch_by_topic

Jeśli link nie podziała, to w nawigacji na głównej stronie forum po prawej pod "wybierz czas":
    zobacz wpisy od ostatniej wizyty
    zobacz wersje robocze oraz tematy w których pisałeś
    zobacz wpisy bez odpowiedzi
    zobacz nieprzeczytane PW

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora