Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Nasze kolekcje tolkienowskie 
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 28-02-2012 19:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

O nie, nie zamierzam nikogo pobijać, wprawdzie Aiglosów mam o 2 więcej, bo wreszcie mi odesłano z poprzedniego miejsca zamieszkania, które tam zostały. Mam Hobbita, wybrakowanego Władcę Pierścieni, rozlatujący się Silmarillion i Rudy Dżil bez okładki, a jeszcze dwa numery Simbelmyne - to to co na papierze

Ale freyr chyba umieścił swój spis nie w tym temacie co trzeba- jeśli kolekcja jest na sprzedaż ... Pamiętam jak zapowiadał ten krok. Dobrze to pamiętam...
Mam pytanie czy można odkupić pojedyncze egzemplarze, chyba tak, bo tak wielki dorobek, to też wielki koszt. Nie wiem czy potrafiłabym tak chwała wam, chylę czoła, dzięki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość