Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

pokaż tylko ten wpis  Temat: Nasze kolekcje tolkienowskie 
Autor Wiadomość
bartolini166
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 27-02-2012 15:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

To i moja początkująca kolekcja :
1.) Władca Pierścieni, wydawnictwo Muza, 2010
2.) Władca Pierścieni, Czytelnik, 1990
3.) Opowieści z Niebezpiecznego Królestwa, Amber, 2008
4.) Silmarillion, Amber, 2010
5.) Atlas Śródziemia, Amber, 2007
6.) Niedokończone Opowieści, Amber, 2006
7.) Listy, Proszyński i S-ka, 2010
8.) Hobbit, Iskra, 1985. Czyta mi się znacznie lepiej, od wszystkich nowych wydańUśmiech.
"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość