Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ostatni Przyjazny Dom reaktywacja 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 11-02-2012 14:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):

Kwestia tylko tego, że serwis nie musiał wisieć na jednej osobie, gdyż trochę osób zgłosiło się do pomocy, ja też - i te wpisy są w jednym z ostatnich niusów na ODP.
poz Uśmiech
tal

Widzisz Tallis tylko to chyba nie do końca tak. Nie bronie tamtejszych decyzyjnych. Nie wiem, czemu nie chciano poszerzyć bazy osób odpowiedzialnych za serwis? Czego zabrakło?
Ale spójrz chociażby na Elendilion. Serwis formalnie jest bardziej otwarty, jest więcej piszących, którzy przecież nie są nieaktywni, ale wystarczy, że nie ma Gala i serwis siada. Więc pytanie czy to rzeczywiście kwestia jednoosobowego zarządzania, czy jednak tego, że zawsze jest/musi być/zazwyczaj jest wiodąca osoba, może czasami dwie, trzy takie osoby, które nadają rozpęd i podtrzymują ten pęd. A jak im zaczyna go brakować to i taki serwis zaczyna siadać. Nie wiem. Tak tylko głośno się zastanawiam.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora