Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001
 
Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem


" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo i Gandalf, Hobbit


pokaż tylko ten wpis  Temat: Ostatni Przyjazny Dom reaktywacja 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia


WpisWysłany: 11-02-2012 14:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):

Kwestia tylko tego, że serwis nie musiał wisieć na jednej osobie, gdyż trochę osób zgłosiło się do pomocy, ja też - i te wpisy są w jednym z ostatnich niusów na ODP.
poz Uśmiech
tal

Widzisz Tallis tylko to chyba nie do końca tak. Nie bronie tamtejszych decyzyjnych. Nie wiem, czemu nie chciano poszerzyć bazy osób odpowiedzialnych za serwis? Czego zabrakło?
Ale spójrz chociażby na Elendilion. Serwis formalnie jest bardziej otwarty, jest więcej piszących, którzy przecież nie są nieaktywni, ale wystarczy, że nie ma Gala i serwis siada. Więc pytanie czy to rzeczywiście kwestia jednoosobowego zarządzania, czy jednak tego, że zawsze jest/musi być/zazwyczaj jest wiodąca osoba, może czasami dwie, trzy takie osoby, które nadają rozpęd i podtrzymują ten pęd. A jak im zaczyna go brakować to i taki serwis zaczyna siadać. Nie wiem. Tak tylko głośno się zastanawiam.
_________________
ēl sīla lūmena vomentienguo wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
---------------------------------------
For the grace, for the might of our Lord
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Powered by phpBB2
Copyright © tolkien.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.