Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Projekt Losgar i inne animacje Sirielle 
Autor Wiadomość
Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 03-02-2012 21:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Miło mi, że Ci się podoba Uśmiech Ja już wiem, że nie dam rady zrobić prawdziwej animacji, prędzej właśnie takie przenikające się obrazy i drobne ruchome elementy. Nawet z pomocą komputera i kopiowaniem klatek, elementów wszystko musiałabym po kolei narysować by był ruch. Próbowałam ten krótki moment podniesienia się postaci z materaca i skierowania ku kamerze (w domyśle wyjsciu z namiotu) i poległam Pserwa Inna sprawa, że bardzo mi się wtedy spieszyło, to akurat krótki ruch hmmmm... Przy okazji takie rysowanie postaci w ruchu to byłoby dobre ćwiczenie.

Właśnie coś takiego, jak piszesz (pogrubienie w cytacie moje) widziałam na tym oglądanym filmie. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że na jeden ruch, w miarę płynny, składa sie tak wiele rysunków. Już nie pamiętam żadnych liczb, ale to nie chodziło w każdym razie o kilka Zdziwienie Wywarło to na mnie piorunujące wrażenie.
No i oczywiście masz rację, że takie rysowanie postaci na każdym najdrobniejszym etapie ruchu to ćwiczenie wręcz niesamowite....

Ale i tak, to co już osiągnęłaś, jest fajne Jestem za
Tak więc zachęcam do dalszego popracowania nad następnymi efektami (miejmy nadzieję, że ACTA na stanie jednak temu na przeszkodzie hmmmm... ).

Z przyjemnością będę podziwiać dalsze efekty Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość