Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Projekt Losgar i inne animacje Sirielle 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 03-02-2012 20:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi, że Ci się podoba Uśmiech Ja już wiem, że nie dam rady zrobić prawdziwej animacji, prędzej właśnie takie przenikające się obrazy i drobne ruchome elementy. Nawet z pomocą komputera i kopiowaniem klatek, elementów wszystko musiałabym po kolei narysować by był ruch. Próbowałam ten krótki moment podniesienia się postaci z materaca i skierowania ku kamerze (w domyśle wyjsciu z namiotu) i poległam Pserwa Inna sprawa, że bardzo mi się wtedy spieszyło, to akurat krótki ruch hmmmm... Przy okazji takie rysowanie postaci w ruchu to byłoby dobre ćwiczenie.

Na razie jednak nie ma na to czasu. Aczkolwiek pewnie jakieś drobne rzeczy gdzieś po drodze trochę ożywię, chodzi mi kilka pojedynczych kadrów po głowie. Zaś kiedyś może będzie i czas i lepsze umiejętności na Losgar Jestem za O ile ACTA, TE i inne wynalazki nie sprawią, że starch będzie takie cosie animować, rysować i cokolwiek Jestem przeciw Hmmm. Wtedy zrobię film o wypadku w bliżej nieokreślonej zatoce, o tym jak to szalony władca podpala w nocy statki ze sporym dobytkiem swojego ludu (i nie tylko) Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora