Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nadeszły srogie czasy a z nienawiści zawsze się rodzi nienawiść." , Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Tłumaczenie "Krok w Krok" Ivanneth 
Autor Wiadomość
Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 13-12-2011 00:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Szkoda, że Ivanneth przestała, pisać i rysować do Silma, albo się tym dzielić w sieci. W każdym razie ja już od dawna nic nowego od niej nie widziałam Smutek

Też żałuję ogromnie. Nawet jakiś czas temu pisałam do niej, ale nie otrzymałam odpowiedzi. Mam wrażenie, że raczej rzadko zagląda (albo w ogóle nie zagląda) na swoją stronę z elfami (nie mogę odżałować, że ich więcej nie narysowała Smutek Smutek Smutek , zresztą nie tylko elfów). Kiedy tam ostatnio gościłam, to wydawało mi się, że strona zaczyna z lekka szwankować; już nie wszystkie rzeczy udało mi się obejrzeć Jestem przeciw

Niofo napisał(a) (zobacz wpis):

Ech, zapomniałam napisać, ale udało mi się już dobyć skany. Tym niemniej urocze jest, że tylu ludzi chce mi pomóc Love (Aż dwóch!) Ale wdzięczność po promocyjnej cenie mogę dorzucić za propagowanie Jednego-z-Najsuszniejszych-Fanfików-do-Silma Jestem za Śmiech

Super, Niofo Uśmiech, że już masz tekst. Dzięki Tobie przypomniałam go sobie znowu z wielką przyjemnością Love
I oczywiście wielkie dzięki za promocyjną cenę Z przymrużeniem oka
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość