Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Całe życie trzeba się uczyć." Dziadunio, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum 
Autor Wiadomość
Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 02-12-2011 21:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Trochę z opóźnieniem te moje życzenia (zbiesił mi się komputer i hasło gdzieś prawie przepadło, udało mi się je jednak odnaleźć) dla Naszego Forum z okazji Pierwszej Wspaniałej Dziesiątki (a będzie ich jeszcze całe mnóstwo!!!!), ale z głębin serca wypływające.
Ukłony ode mnie pod adresem Nifrodel, Elfów, Mumakila i wszystkich Adminów. Jesteście wspaniali chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki

To przemiła okazja. Dziesięć lat, a połowę tego czasu spędziłam z Wami. Przypominam sobie, jak dokładnie pięć lat temu 'zapisałam się' na Forum i 'z biegu' wzięłam udział w rocznicowym konkursie. Co za emocje i przeżycia. Niezapomniane Love
A oto następny konkurs już w następną rocznicę. Jakże szybko ten czas biegnie Zdziwienie
Jeszcze raz ogromniaste podziękowania za istnienie tego Forum, za to, że tu jesteście i że Wam się chce nadal działać. Oby tak dalej i jak najdłużej Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Love Love Proooszę prooooooszę
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość