Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ktoś musi ciągnąć dalej zaczęty wątek." Bilbo, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Dzięsięć lat minęło jak jeden dzień. 10 lat istnienia Forum 
Autor Wiadomość
Sirielle
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 24-11-2011 17:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Tłumaczę po raz kolejny - to nie są bezpośrednio portrety forumowiczów (jest Was bagatelka 4931, aktywnych znacznie mniej, ale i tak więcej, niż jestem w stanie zmieścić na kartce Jestem rozwalony ). Dlatego poza kilkoma wyjątkami jest to symboliczne odzwierciedlenie forumowiczów jako Ludów Ardy tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie Jestem za Niestety zapomniałam o Encie dla Elka, Ring pewnie też nie ma gdzie się doszukać hmmmm... Na szczęście Elek wpasował się do części kinowej, Ringa zaś pewnie Hobbici niosą na Górę przeznaczenia na ekranie kinowym Z przymrużeniem oka Tak czy inaczej Adiemusie jak się przyjrzysz na FB, to postać z lutnią współdzielisz z Vilvą, bo tak sobie zażyczyła, więc mi tu nie marudź Rządzę!! tylko się rozkoszuj znakomitym towarzystwem Elfik

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora