Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Dawaj szczodrze, ale tylko to, co twoje." Sador Labadal do Turina, Niedokończone Opowieści

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ennorath - strona od tolkienistów dla tolkienistów 
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 16-11-2011 15:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Bardzo dziękuję za ten trud i ułatwienie mi życia poprzez takie wyczerpujące informacje Love Love
Jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przejrzeć, ale zdążam do tego.
Mam pytanie, czy to jest zamierzone, czy przypadkowy błąd ale dwa odnośniki nie działają

Cytat:
The History of Middle-earth tom X

[...]
Morgoth´s Ring to prawdziwe bogactwo materiałów, które mogą się okazać ciekawe dla każdego miłośnika twórczości Tolkiena. Niektóre z nich zostały przetłumaczone na język polski i możecie znaleźć je np. tutaj...

oraz:

Cytat:
The History of Middle-earth tom XII
[...]
Ostatnie dwa eseje traktują o: zagadce Glorfindela z Gondolinu i Glorfindela z Imladris oraz postaci Cirdana Szkutnika. Ich polskie tłumaczenie można znaleźć tutaj...

Ja już wiem gdzie to szukać, więc mnie nie jest potrzebne, chociaż czasem zapominam gdzie byłam oops, zawstydzenie Jestem rozwalony
Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna. Niebawem przeniosę się do działu kaligrafii i szycia, jeszcze mapy Love Love
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość